Home Tags Anika Dokle

Tag: Anika Dokle

Lind fëmija me këmishë në Tiranë

I lindur me këmishë nuk është vetëm një shprehje për të treguar fatin, por një fenomen që ndonëse i rrallë është real për disa...

Anika Dokle “sulmon” perseri Edi Ramen per shendetesine…

Mjekja e njohur Anika Dokle e cila permendet edhe si vajza e politikanit Namik Dokle, nuk harron ti kundervihet edhe nje here politikave aribitrare...

Anika Dokle: “Mjaft me kete “qente le te lehin”, o koka...

Vajza e Namik Dokles ka sulmuar ashpër kryeministrin Rama. Anika Dokle me një fjalor të ashpër ka ofenduar Ramën, por për të zbutur gjuhën...

Top Channel shkarkon Mentor Kikian!?

Mentor Kikia, tashme idh kryeredaktor i Top Channel, njëri prej shtyllave të televizionit, i cili nisi në Top me lindjen e vetë televizionit, është...

Anika Dokle “perplaset” ashper me Mentor Kikian

Nga Anika Dokle Tani nuk hesht me, Mentor Kikia!!! Se pari, dy statuset e tua kane diskordanca te rendesishme dhe te qellimshme sa i takon te...

Dokle, Vargu dhe Cela për vdekjen e shtatzënës: Ministri Ilir Beqja...

Mjekët thonë se dy kolegët e tyre të arrestuar nuk janë fajtorë për vdekjen e gruas shtatzanë që humbi jetën në maternitetin Koço Glozheni....

Vdekja e 35 vjeçares shtatzënë, Dokle: Mjekët janë viktima të sistemit...

Anika Dokle, mjeke gjinekologe pranë Spitalit Universitar Obsetrik Gjinekologjik “Koço Glozheni” në të cilin humbi jetën Aida Çajka bashkë me fëmijën shtatzënë, kërkon hetim...

Anika Dokle: “Mjaft me kete “qente le te lehin”, o koka...

Vajza e deputetit socialist Namik Dokles, mjekja e njohur Anika Dokle ka sulmuar ashpër e me gjuhe dy kuptimshmr kryeministrin Edi Rama. Znj Dokle...

Anika Dokle: Rrofte Mbreti i PS-se…

Dje ndersa votohej për rregullat e lojës të partisë më të madhe të vendit, atmosfera ka qenë e vakët nder socialiste sepse askush askush...

Anika N. Dokle: PS është kapur nga horrat!

Mjekia e njohur Anika Dokle e bija e deputetit socialist Namik Dokle i cili nuk po degjohet me ne politike dhe ka filluar me...