Home Tags Armand Shkullaku

Tag: Armand Shkullaku

Humbet kontrollin Mustafa Nano, fyen pa kriter si politikanet!

Pas një shënimi të publikuar nga ish-kryeministri Sali Berisha në rrjetin social Facebook në lidhje me një vilë të Mustafa Nanos që presupozohet nga...

Tahirin nuk e dorëzoi Rama, por e kapën gjermanët!

Tani që ka kaluar gati një javë nga dorëheqja e Saimir Tahirit si deputet i Kuvendit të Shqipërisë, gjërat janë bërë shumë më të...

“I ktheve komisariatet në bordello”, Tahiri përplaset me analistët: S’më bëni...

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri u përplas me analistin Andi Bushati këtë të enjte në emisionin “Të Paekspozuarit” në Top Channel. Duke iu referuar...

Zjarri në Kukës nuk u ndez për 5 euro

Qeveria po jep shenja të qarta se nuk do ta kuptojë fare atë që ndodhi disa ditë më parë në Kukës. Në njërën anë,...

Edi Rama nuk është car, por rusët i duhen…

Ndoshta që nga prishja me Bashkimin Sovjetik, rreth gjysëm shekulli më parë, dhe daljes së Shqipërisë nga Traktati i Varshavës, Rusia nuk ka qenë...

Një “provokacija” që e nxorri zhveshur Edi Ramën! Nga Armand Shkullaku

Gazetari Mustafa Nano, në emisionin e tij më të ri “Provokacija” në AbcNews, kishte zgjedhur ta pyeste kryeministrin Rama për paraqitjen e tij të...

Questi sono i ministri o gli attori di Edi Rama?!

La propaganda del Primo Ministro ha raggiunto il culmine venerdì scorso, quando al centro di Lushnja sono apparsi improvvisamente un gruppo di ministri e...

Këta janë ministra, apo aktorë të Edi Ramës!? Nga Armand Shkullaku

Shfaqjet propagandistike të kryeministrit shënuan një kulm këtë të premte, kur në qendër të Lushnjes u shfaqën papritur një grup ministrash dhe deputetësh, të...

Gazetari lëshon bombën: Priten të arrestohen edhe 8 drejtues policie

Prokuroria për Krimet e Rënda ka vendosur në rrjeten e saj edhe tetë drejtues të lartë të Policsë së Shtetit. Gazetari Armand Shkullaku, të...

Edi Rama nuk rilind dot prapë. Nga Armand Shkullaku

Po të ndjekësh videoselfie-t apo statuset e Edi Ramës në facebook, të krijohet përshtypja se ky njeri sapo ka trashëguar një pushtet problematik nga...