Home Tags Arrestime

Tag: Arrestime

Arrestime masive të fajtorëve të drogës

Dita e tretë e Operacionit të Policisë së Shtetit kundër kultivimit dhe trafikut të narkotikëve, shënohet sot me 40 të arrestuar. Operacioni i Policisë ka...

Gjenden në pyll të vrarë dy vëllezër, behen arrestime…

Dy persona u gjetën të vrarë pas mesnate në një pyll në afërsi të fshatit Kosuriq të Pejës. Policia tha se viktimat ishim vëllezër...

“Furtunë” arrestimesh së shpejti, zbardhet raporti i DASH për drejtësinë dhe...

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë paralajmëruar tërmet në drejtësinë dhe politikën shqiptare, me reformën në drejtësi. Departamenti Amerikan i Shtetit ka publikuar raportin për...

Seks në motele me burra mbi 50-vjeç. Ja si funksiononte…

Katër persona, mes tyre një kosovar, dy prej të cilëve femra, janë arrestuar nga Policia e Tiranës në një tietër operacion zhvilluar nga Seksioni...

Basha: Do të shihni arrestime këto ditë!

Në një intervistë për emisionin “Dritare me Rudinën”, kryetari i PD-së ka bërë me dije se do të ketë arrestime përpara zgjedhjeve. Sipas tij,...

Greqi/, shkatërrohet grupi rrjeti kriminal i drogës, në pranga 23 shqiptarë

Departamenti i Policisë greke në Marusi të Athinës, në bashkëpunim me Prokurorinë kundër Krimit të Organizuar, pas muajsh hetime kanë mundur të shkatërrojnë një...

Kapet sasi e madhe droge në Itali, vinte nga Shqipëria, 4...

Kapet sasi e madhe droge në Itali, vinte nga Shqipëria. Sërish drogë nga Shqipëria në Itali. Policia italiane ka arrestuar së fundmi katër persona të...

Zaev nuk tërhiqet: Do ta krijojmë qeverinë e re

Kryhen arrestimet e para në Maqedoni të dielën (30.04) pas uzurpimit të dhunshëm të Parlamentit të Maqedonisë para pak ditësh. Në Shkup janë arrestuar...

Durrës, prokuroria arreston 18 policë e doganierë

Njoftohet se numri i personave të arrestuar në portin e Durrësit për trafikim droge drej Italisë shkon në 18 persona. Prokuroria bën me dije...

Itali/ Kokainë, armë dhe mijëra euro, banda me 33 persona, 6...

Gjashtë shtetas shqiptarë janë vënë në prangat e policisë italiane si pjesë e një aksioni anti-drogë që rezultoi me arrestimin e 33 personave. U be...