Home Tags Arrestime

Tag: Arrestime

Qeveria i premton Brukselit: Arrestime dhe konfiskim pasurish në këmbim të...

Qeveria shqiptare ka një plan të ri për avancimin e Shqipërisë në rrugën e integrimit evropian, gjatë tre viteve të ardhshme, si objektivi më...

Fatos Klosi: Shumë shpejt do ketë arrestime të bujshme

Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi, mendon se politika po tenton bllokimin e reformës nga frika e në të njëjtën kohë ka paralajmëruar...

Sekuestrohen 23 kg kanabis, 4 në pranga në Kukës

Policia e Kukësit ka sekuestruar 23 kg kanabis në kuadër të operacionit “Prita“, duke arrestuar edhe 4 persona. Të arrestuarit janë: Arbresh Kalia, 31 vjeç,...

Ja si ofrohej seksi kundrejt pagesës në qendrat e masazhit

Prostitucioni në qendrat e masazhit në Tiranë është një fenomen i njohur dhe denoncuar më parë në media. Sot policia arrestoi një 38-vjeçare, I.E...

Plasin protesta të dhunshme në rrugët e Washington kundër Trump

Protesta të dhunshme janë zhvilluar në rrugët e kryeqytetit Washingtonit para dhe pas ceremonisë së inaugurimit të Donald Trump si President i SHBA-ve. Sipas Mediave...

Video/Goditet grupi i “Niklës”. Kapen 9 persona, 1 në kërkim

Policia e Shtetit goditi një grup me aktivitet të theksuar kriminal në fushën e krimeve kundër personit, pronës, prodhimit , shitjes dhe trafikimit të...

Arrestohen 10 të dyshuar si terroristë të ISIS ne Rusi, kishin...

Zyrtarët e sigurisë në Rusi bënë me dije kanë arrestuar 10 terroristë të dyshuar, gjatë një operacioni special në Moskë dhe Shën Petërburg. Të arrestuarit...

Incidenti në stadium, 120 stola të thyer, 7 vetë në ndjekje...

Ndeshja mes Partizanit dhe Skënderbeut, e luajtur në stadiumin “Elbasan Arena”, është ndërprerë në minutën e 80′ pas incidenteve në stadium. Policia thotë se 7...

Shokon kryeministri i Malit të Zi: Rusia dhe Serbia, plan për...

Kryeministri malazez, Milo Gjukanoviç ka bërë të ditur se Rusia ka qenë e përfshirë në atentatin e dështuar ndaj tij në ditën e zgjedhjeve...

Rrëfimi i 18-vjeçarit: Braktisa shkollën për të punuar me hashashin

Quhet Besmir Vathi, është 18 vjeç. Ai duhet të ishte në shkollë, por prej dy javësh punonte në magazinën e drogës së zbuluar në...