Home Tags Arrestime

Tag: Arrestime

Arrestohen dy bashkëpunëtorë të Emiljano Shullazit

Dy bashkëpunëtorë të Emiljano Shullazit u arrestuan mesditën e sotme, 13 tetor 2016 me vendim gjykate. Ndaj Endrit Qyqja dhe Endrit Zela mekërkesëtë Prokurorisë për...

Përplasja me armë në Lezhë, ja kush janë autorët dhe të...

Personat që janë konfliktuar me armë mbrëmjen e djeshme tek rrethrrotullimi i Ishull-Lezhës janë identifikuar nga Policia e Lezhës dhe njeri është arrestuar; dy...

Shqipëri-Spanjë shkatërrohet banda shqiptaro-bullgare me 38 kg heroinë e 8 kg...

Operacion i përbashkët antidrogë ndërmjet Policisë Spanjolle dhe Policisë Shqiptare i koordinuar nga Zyra Kombëtare Europol Tirana. Operacioni antidrogë i koduar “Cromanon”. Shkatërrohet një grup...

“START 2” arreston kater shperndares droge

Policia e kryeqyetit ka ndaluar sot në flagrancë 4 shpërndarës droge, që vepronin në zonën e Unazës së Re, rrugës “Irfan Tomini” dhe Fushës...

Nese reforma ne drejtësi behet sic thuhet…

Nga EDGAR FRASHERI Nese reforma ne Drejtësi behet sic thuhet...atehere ne Shqiperi teorikisht pritet te kete nje shperthim me epiqender nga Kokat qe ja kane...

Rrembim ne Tirane. Arrestohet njeri prej rrembyesve.

Konfliktet e mëparshme mes grupeve dhe një gërvishtje makine dyshohen të jenë shkaqet e një dhunimi barbar në mes të rrugës dhe më pas...

Dhjetëra te ndaluar te Lëvizjes Vetëvendosje ne Prishtine!

Levizja Vetevendosje ben me dije se Policia ka arrestuar dhunshem dhjetera aktiviste ne zyret e Levizjes VETEVENDOSJE! "Kjo polici e cila eshte vene ne...