Home Tags Arrestimet ne Kukes

Tag: arrestimet ne Kukes

Arrestimet në Kukës, Vasili: Nga sonte Prokuroria është nën akuzë për...

Kryetari i grupit Parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili ka sulmuar Prokurorinë për arrestimet e protestuesve në Kukës, në orët e mbrëmjes...

Fax News: pamjet ekskluzive të arrestimit në shtrat të kuksianëve. A...

Në orën 16:30, Fax News do të publikojë pamjet ekskluzive të arrestimit në shtëpi të Xhevahir dhe Latif Herenit, dy kuksianëve të cilët protestuan...

Ambasadori Lu flet privatisht me Avokaten e Popullit Ballanca. Per arrestimet...

Ambasadori Donald Lu pas konferences u pa te flase privatisht me Avokaten e Popullit Erinda Ballanca dhe sipas gjasave dhe nje burimi ata kane...

Pas protestës në rrugën e Kombit, Opozita zbarkon në Kukës

Pas protestës që u zhvillua ditën e djeshme nga banorët e Kukësit për taksën në rrugën e Kombit, kanë ndodhur disa arrestime gjatë orëve...