Home Tags Arrestohen

Tag: arrestohen

Arrestohen personat që sulmuan trajnerin e Vllaznisë, Ernest Gjoka

Zbardhet ngjarja e sulmit me armë te ftohta të trajnerit të Vllaznisë Ernest Gjoka. Policia e Shkodrës në bashkëpunim me Prokurorinë identifikuan dhe arrestuan...

Drejtori i Policisë: Arrestohen autorët e vrasjes së biznesmenit në Bllok

Në daljen e parë publike drejtori i ri i Policisë së Tiranës Kastriot Skënderaj ka deklaruar se është zbardhur vrasja e biznesmenit në Bllok...

Afera me tokat në bregdet, arrestohen ish-zyrtarët e komunës Ishëm në...

Prokuroria Durrës në bashkëpunim me Policinë e Shtetit, pas nje hetimi te nisur ne 2016, për abuzimit me ndarjen e tokave sipas ligjit për...

Me pistoletë në shkollë, arrestohen dy gjimnazistët nga Pogradeci

Dy adoleshentë kanë rënë në pranga pasi akuzohen për armëmbajtje pa leje. Burime zyrtare nga policia e Pogradecit bënë me dije se u arrestuan dy...

Masakruan të burgosurin, arrestohen 4 gardianë të burgut

Katër efektivë të policisë së burgut të Peqinit janë arrestuar nga Sherbimi i Kontrollit të Brendshëm të Burgjeve, nën akuzën se kane masakruar një...

Zbulohet baza e falsifikimit të dokumenteve të identitetit, dy persona arrestohen

Dy persona u arrestuan sot nga policia dhe akuzohen për falsifikim të mjeteve të identifikimit. Sakaq një i tretë është shpallur në kërkim. Sektori për...

Arrestohen brenda 24 orëve 5 burra për dhunë në familje

Policia e Tiranës gjatë 24 orëve të fundit arreston 5 persona për veprën penale të “Dhunë në familje”. Duket se pas vrasjes së gjyqtares Fildes...

Kosovë, 5 të arrestuar për “vepra terroriste”

Policia e Kosovës ka arrestuar 5 persona, me dyshimin se po përgatiteshin për vepra terroriste, ose vepra penale kundër rendit kushtetues dhe sigurisë së...

Operacion antidrogë te “Myslim Shyri”, policia qëllon me armë në ajër

Një operacion antidrogë i Policise është zhvilluar në rrugën “Myslym Shyri”, ku në pranga ranë tre persona teksa shpërndanin lëndë narkotike. Policia i ka pikasur...

Ja 4 policët qe lejuan kalimin e kamionit me 8 ton...

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka urdhëruar arrestimin e 4 punonjësve policie pasi dyshohet se merreshin me trafik droge. Sipas Prokurorisë, 4 policët e kufirit...