Home Tags Artur Zheji

Tag: Artur Zheji

“A është feja e shqiptarit shqiptaria?” Nga Ilir Demalia

Dëgjova sot me vëmëndje emisionin “360 grade” të zotit Artur Zheji, me temën, “A është feja e shqiptarit shqiptaria?” Nga të gjithë të ftuarit në...

Juristi Gjata me deklaratë e fortë: Asnjë arrestim nuk do ketë…

Juristi i njohur Çlirim Gjata, në emisionin 360grade, të Artur Zhejit në Oranews, komentoi situatën në prokurori, duke bërë një deklaratë të fortë. Eshtë anikushtetuese...

Trondit gazetarja: Rrezik në Shqipëri, krahas kanabisit, edhe trafiku i armëve

Gazetarja Anduena Llabani, duke komentuar situatën e rendit në Shqipëri ka bërë një tjetër deklaratë të fortë në studion e emisionit 360gradë, të Artur Zhejit...

Zbulohen kandidatët për pasuesin e Janullatosit/ Ja kush janë:

Thoma Dhima, zëdhënësi i Kishës Ortodokse, njëherësh kryeredaktor i gazetës së Kishës, i ftuar në emisionin 360gradë, të Artur Zhejit në Oranews, zbuloi kandidatët e...

Shiu që shplan bojën e llafeve! Nga Artur Zheji

Erdhi koha e keqe. Vetëm dy tre ditë shi pa ndërprerje dhe ngrehina prej kartoni e infrastrukturës shqiptare u shqye në mes. Dalin menjëherë në...

Gazetarja zbulon takimin e Ramës për dosjen “Dako”

Gazetarja Anduena Llabani e ftuar në emisionin 360gradë të Artur Zhejit në Oranews ka zbardhur një takim të kryeministrit Edi Rama me ambasadorin amerikan...

Spartak Ngjela lëshon “bombën”: Zbulon transfertën 3 miliard euro dhe akuzon…

Avokati Spartak Ngjela, i ftuar në emisionin 360gradë të Artur Zhejit në Oranews me temë “A është qeveria Rama 2 në Udhëkryq?, ka lëshuar...

Ja si i përgjigjet Rama pyetjes: “A do të shkarkohet Haki...

I pyetur nëse nga gazetari Artur Zheji, nëse mban përgjegjësi Çako për këto skandale ne Polici, kryeministri Edi Rama ka anashkaluar pyetjen dhe eshte...

Rama nuk heq asnjë presje nga deklarata për Tahirin. Neser vertetohen...

I ftuar në emisionin e Artur Zhejit, kryeministri Rama foli për çështjen Tahiri, kanabizimin e vendit dhe më gjerë. Teksa Rama tentoi të mbyllë diskutimin...

Rama: Hetim kush dekonspiroi kapjen e 3 ish-policëve të lidhur me...

Kryeministri Edi Rama e anashkaloi përgjegjësinë e qeverisë së tij për implikimin e 3 ish-zyrtarëve të lartë të policisë në kultivimin dhe trafikun e...