Home Tags Artur Zheji

Tag: Artur Zheji

Artur Zheji: Ornela Vorpsi, si kubiste që po kërcen pjeshkëjashtë për...

E nurshme, e mirëmbajtur me kujdes, me të folme të kujdesshme, ka tre apo katër ditë që po “përmbyt” mediat e varfëra shqiptare me...

A ka bythë Opozita? Të pafajshmit në burg, kriminelët në liri…...

Nga Artur ZHEJI Djemtë kuksianë ngelën ende në burg. Dhe nuk janë vetëm ata, në Shqipërinë e sotme, që po afron përherë e më shumë...

Lufta e madhe te dera, shqiptarët të përçarë… Nga Artur Zheji

Paralajmërimet e Vladimir Putinit u anashkaluan. Aleanca Perëndimore, e goditi Asadin, mik të Rusisë dhe kasapin e popullit të vet. Tani Lufta e Ftohtë e...

Zbythja e vonuar e kryeministrit dhe ndjesa e tij e pamjaftueshme

Nga Artur Zheji Keq këshillimi nga ana e ministrave të vet të babzitur dhe arroganca e tij kryeministrore, arriti një pikë që zotëria e tij...

21 Janari 2011 dhe 31 Marsi 2018 kuksian dhe “mallkimi” i...

Nga Artur Zheji Në vitin tashmë të largët 2011, nën pretekstin e “revoltës popullore” antikorrupsion, Partia Socialiste e Ramës dhe “bërthama rilindase”, që do të...

Artur Zheji: Derdhet kupa që mbushi arroganca e Ramës

Shqiptarët i dhanë besim dhe pushtet, ndoshta si askujt tjetri në këtë vend, ku pasioni për eksperimentet njerëzore nuk njeh kufinj. E bënë, ministër, e...

Koloneli i njohur flet për “ushtrinë sekrete” të Putinit në Mitrovicë…

Koloneli i njohur shqiptar dhe ish-ministri i Brendshëm Dritan Demiraj, në studion e “360 Gradë” me Artur Zhejin në Ora News, foli për “ushtrinë...

Zheji: Sondazhet e kanë zhveshur kryeministrin fjalaman, nga pushteti trushplarës…

Nga Artur Zheji Gjithmonë e më tepër po duket se politika e “dorës së fortë”, po shndrrohet në politikën e parapëlqyer të qeverisë së sotme...

Putin, Erdogan dhe Beu i vogël shqiptar Edi Rama… Nga Artur...

Tani Rusia e madhe e shekullit XXI e ka përsëri Perandorin dhe perandorinë e saj. Vladimir Putin morri nga votuesit edhe një mandat tjetër 6-vjeçar,...

Zheji shkrim prekes/Tre vjet pa ty babush! Çfarë dhimbjeje…

Nga Artur Zheji Kam patur fatin e madh të jem biri i Petro Zhejit. Një prind i ëmbël dhe i dashur. Një babush që përmes 1001...