Home Tags Basha

Tag: Basha

Spartak Ngjela trondit me valën e arrestimeve dhe tregon për “katërshen”...

Avokati Spartak Ngjela, duke folur në 360grade, të Artur Zhejit në Oranews tha se, katërshja Berisha, Basha, Rama dhe Meta, nuk janë më në...

Basha: Nuk ka asnjë aleancë me LSI. Do të ndërtojmë një...

Partia Demokratike në këtë mandat duket se është në një front bashkë me LSI , por a ka një koalicion mes tyre? Kreu i...

Zgjedhja e Prokurori të ri në 18 dhjetor, Basha: Hap drejt...

Gjatë qëndrimit në Londër, Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, komentoi edhe çështjen e kryeprokurorit. Basha e krahasoi vendimin e Edi Ramës për ta...