Home Tags Belind Kellici

Tag: Belind Kellici

Protesta e të rinjve te opozites para Ministrisë së Brendshme

Të rinjtë e Partisë Demokratike kanë nisur protestën pranë Ministrisë së Brendshme. Ata kërkojnë dorëheqjen e Fatmir Xhafaj, si subjekt i Ligjit Antimafia, por...

Dorëheqja e Xhafajt, FRPD protestë nesër para Ministrisë së Brendshme

Pas protestës së opozitës ditën e shtunë ku u kërkua largimi i ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, një tjetër tubim do të mbahet nesër. Mësohet...

Punë si të Edi Ramës! Nga Belind Kellici

Për të mbuluar paaftesinë e tij, Edi Rama del çdo ditë me orë të tëra në ekranet e "kazanit" për ti shitur shqiptarët si...

FRPD: Te bashkohemi per te ndihmuar familjet e prekura nga permbyjet.

Sot sebashku me kryetarin e FRPD Paskuqan, antare te kryesise dhe antare te forumit ishim prane familjeve te izoluara nga moti i keq i...

Me Kryeministrin e Austrise Sebastian Kurz, model frymezimi per cdo te...

Sebashku me sekretarin e marredhenieve me jashte te FRPD Besart Xhaferrin, Belind Kellici i FRPF morem pjese ne kongresin e 26 te Junge ÖVP...

‘Përgatitu Edi, ditë edhe më të zeza po vijnë…’/ Ja nga...

“Asgjë nuk do të mund të të shpëtojë më, ke dalë lakuriq para shqiptarëve dhe Botës”, shkruan Belind Këlliçi, kryetar i FRPD-së, i cili...

FRPD kundër Ruçit, Belind Këlliçi: Nuk do rrimë duarkryq, ja aksioni...

Votimi i Gramoz Ruçit si kryetar Kuvendi dhe i Fatmir Xhafajt si Ministër i Brendshëm, pritet të shoqërohet me protesta. Lajmi bëhet i ditur...

PD? Jo më Selami vs Basha por Berisha vs Çili. Nga...

Kjo garë bajate për kryetar partie ka nxjerrë në fakt mbi ujë problemin e vërtetë të lidershipit në PD. Basha është një kokë që...

Belind Kellici ne krye te FRPD

Belind Këlliçi eshte kryetari i ri i Forumit Rinor te PD, pasi ka përfunduar votimi ne Tirane. Ai ka kryesuar me rreth njemije vota...