Home Tags Ben Blushi

Tag: Ben Blushi

Zyrtare/ Ben Blushi merr drejtimin e Top Channel

Nga sot politikani, gazetari dhe shkrimtari Ben Blushi do të drejtojë televizionin Top Channel. Lajmi është zyrtar nga kjo media e cila shkruan se...

Duka: I bëj çdo lloj oferte Blushit për t’u kthyer në...

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, i ka bërë një ftesë publike Ben Blushit për t’u përfshirë në politikë. Gjatë një interviste në...

Themeluesja e LIBRA-s në mbrojtje te Mimoza Hafizit kunder Ben Blushit

Më lidhje me deklaratat e kreut të ri të LIBRA-s, Endri Tafani në ‘’Fax News” për përjashtimin e Mimoza Hafizit, ka reaguar një nga themelueset e...

Ikja e Blushit nga politika, A ka ndonjë gjë të re...

Të gjithë mbajmë shënime nga ato që lexojmë dhe dëgjojmë dhe, natyrisht, nxjerrim përfundime nga ato dukuri me të cilat ndeshemi në jetën tonë. Një...

Andi Bushati tregon ku gaboi Ben Blushi me dorëheqjen

Dorëheqja e Ben Blushit nga kryesimi i LIBRA-s është pa dyshim një lajm i keq. Një trishtim, pezëm dhe demoralizim për ata që kanë...

Për ata që qajnë dhe gëzohen nga ikja e Ben Blushit....

Ka një dëshpërim të tepruar dhe të papërligjur për dorëheqjen e papritur të Ben Blushit. Ata që janë të keqardhur po e quajnë atë...

Ja kush do të drejtojë partinë LIBRA deri ne nje moment...

Një ditë pas dhënie së dorëheqjes nga drejtimi i LIBRA-s dhe largimit nga politika të Ben Blushit, është ri mbledhur struktura e kësaj force...

Blushi si Goldshtajni i Ramës. I dëmshëm a i dobishëm? Nga...

Në librin 1984 të Xhorxh Oruellit është një personazh i rëndësishëm. Ai ishte njeriu që i bënte kritikat më të sakta e më të...

Ikja nga LIBRA jo rastesore!? BEN BLUSHI MERR OFERTËN PËR TU...

Dje, lajmi që tërhoqi vemendjen e publikut, ishte padyshim ai i largimit të Ben Blushit nga kreu e Libras, partisë që ai themeloi shumë...

Mimoza Hafizi e habitur nga perjashtimi qe i kane bere ne...

Nga Mimoza Hafizi Mbrëmë vonë mora vesh nga mediat se Komisioni i Etikës Libra më paska përjashtuar nga Partia! Plot një javë më parë!!! Deklaroj se...