Home Tags Berisha

Tag: Berisha

Berisha: Meta i detyruar të hapte negociatat, por Rama e Bushati...

Nga Sali Berisha Çfare i fshehin Presidentit te Republikes dhe opinionit publik, Rama dhe Ditziu i tij? Te dashur miq, dje Presidenti i Republikes Meta, pasi...

Berisha: Çfarë i premtoi Rama-Tahirit në spital

Edhe pse Rama mohoi dje në emisionin “Studio e Hapur” se në spital është takuar me Saimir Tahirin, Sali Berisha këmbëngul se takimi mes...

Berisha: Rama tradhtar i kombit, u shiti grekëve gazin dhe naftën...

Ish-kryeministri Berisha, në një status të fundit në profilin e tij në facebook në lidhje me marrëveshjen e shumëpërfolur për detin midis Shqipërisë dhe...

Berisha: Niko Peleshi po ndërton hotel 5-katësh në qendër të Korçës

Ministri i Bujqësisë, Niko Peleshi është i përfshirë në ndërtimin e një hoteli 5-katësh në qendër të qytetit të Korcës. Denoncimi është bërë nga...

Berisha: Drejtorit të Policisë së Tiranës i grabitën 500 mijë euro...

Ardi Veliu, numri një i policisë së Tiranës është emri më i lakuar për postin e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit pas...

Berisha: Protesta e opozitës, 500 mijë shqiptarë në shesh, vdiq 25...

Deputeti demokrat Sali Berisha ka shpërndarë në faqen e tij në FB foto dhe video nga protesta e sotme e opozitës. “Mbi 500 mije shqiptare...

Berisha: Ja pse e ekstradoi Rama financierin e Habilajve

Nga Sali Berisha Financieri i bandes Habilaj – Tahiri u ekstradua sepse po behej i penduar i drejtesise! Te dashur miq, pas zgjedhjes se tij si...

Berisha: Rama poshtërim kolektiv gazetarëve, kërkohet rezolutë për llum-kazanin

Ish-kryeministri Sali Berisha të hënën në seancën parlamentare ka denoncuar atë që ai e çuan skizoid të kreut të ekzekutivit shqiptar, i cili pak...

Berisha: 100 ditët e rekordeve më të zeza të Edi Ramës,...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka renditur sot, "100 ditët e rekordeve më të zeza të Edi Ramës", të cilat ia konsideron si "100 thirrje për...

Berisha publion foton ku Rama shfaqet duke…

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka ironizuar kryeministrin Edi Rama, duke e lidhur situatën aktuale në Shqipërinë e mbuluar me kanabis, me vdekjen e mafiozit italian...