Home Tags Bes kallaku

Tag: bes kallaku

Llumi mediatik dhe fenomeni ‘Ija (e) Besit’!!!

Nga Sara Gurabardhi Që të qartësohemi që në nisje: ky nuk është një shkrim kundër Ijes. Absolutisht jo. Ija është një gjyshe tipike shqiptare, që...

Bes Kallaku mesazh të ndjerë në ditëlindjen e Ijes

Mund të jetë ndër të paktat herë që Bes Kallaku flet apo shkruan seriozisht, pa futur notat e humorit që e karakterizon. Është ditëlindja...

Ermal Mamaqi i bën surprizë, Bes Kallaku i cili reagon…

Aktori i humorit Besart Kallaku ndodhet me pushime në Santorini të Greqisë, së bashku me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj. Që të dy kanë publikuar...

Tashme edhe gjyshja e Bes Kallakut hap llogari në Instagram. Me...

Ija, tashme e fmashmja gjyshe e humoristit Bes Kallaku ka hapur llogari në Instagram, duke  mbledhur në vetëm pak orë mbi 16 mijë ndjekës....

Ijen apo Xhensilën do shpëtonte Bes Kallaku? Përgjigjja do ju habisë:

Këtë javë i ftuar në “Shiko kush Luan” ishte aktori i humorit Bes Kallaku, i cili edhe këtë mbrëmje u sigurua që të na...

Bes Kallaku, Metës: A ta bojm Ijen time Zonjë të Parë?...

Që nga 22 korriku 2017, Ilir Meta është presidenti i Republikës së Shqipërisë, por ndryshe nga paraardhësit e tij, Presidenca e Metës nuk ka...

Video/ Ija i nxjerr “bojën” Besit: “Bo bo çuno, ç’është ai...

Aktori i humorit Bes Kallaku është një ndër personazhet me aktiv në rrjetet sociale. Herë pas here ai publikon momente nga jeta e përditshme....

Dy aktorët e protokallisë me një program të vetin!?

Aktori i njohur i humorit Erion Isai ka qenë i ftuar në puntatën e fundit të emisionit, “Për drekë me Arjolën”, ku është shprehur...

Jo me Portokalli, nuk do ta besoni se ku do t’i...

Me largimin nga "Portokallia", u përfol shumë në media për Bes Kallakun e Erion Isain dhe se në çfarë projekti do të shfaqeshin, por...

Video/ Do të qeshni me lot nga kjo video e Eneda...

Dasma e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt do të jetë një nga dasmat e personazheve vip shqiptar që do të mbahet mend gjatë. Përveç çiftit...