Home Tags Bes kallaku

Tag: bes kallaku

Bes Kallaku, Metës: A ta bojm Ijen time Zonjë të Parë?...

Që nga 22 korriku 2017, Ilir Meta është presidenti i Republikës së Shqipërisë, por ndryshe nga paraardhësit e tij, Presidenca e Metës nuk ka...

Video/ Ija i nxjerr “bojën” Besit: “Bo bo çuno, ç’është ai...

Aktori i humorit Bes Kallaku është një ndër personazhet me aktiv në rrjetet sociale. Herë pas here ai publikon momente nga jeta e përditshme....

Dy aktorët e protokallisë me një program të vetin!?

Aktori i njohur i humorit Erion Isai ka qenë i ftuar në puntatën e fundit të emisionit, “Për drekë me Arjolën”, ku është shprehur...

Jo me Portokalli, nuk do ta besoni se ku do t’i...

Me largimin nga "Portokallia", u përfol shumë në media për Bes Kallakun e Erion Isain dhe se në çfarë projekti do të shfaqeshin, por...

Video/ Do të qeshni me lot nga kjo video e Eneda...

Dasma e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt do të jetë një nga dasmat e personazheve vip shqiptar që do të mbahet mend gjatë. Përveç çiftit...

VIDEO / Çifti presidencial Meta-Kryemadhi e “djegin” në dasmën e Bes...

Të pranishëm në dasmën e Bes Kallakut dhe të Xhensilës Myrtezait ka qenë dhe çifti presidencial. Meta dhe Kryemadhi kanë lënë protokollin dhe janë argëtuar...

Xhensila dhe Besi martohen sot! Çfarë u bë me ceremoninë e...

Dasma e Xhensila Myrtezajt dhe aktorit të humorit Bes Kallaku ka qënë një nga më të përfolurat të muajve të fundit. Mediat kanë shkruajtur...

Profesionet e VIP-ave që nuk i di askush

Nuk është çudi që personazhet e njohura të ekranit shqiptar të merren me shumë gjëra njëkohësisht, që do të thotë krahas profesionit të tyre...

Bes Kallaku ndryshon fe, Xhensila: “Duam të martohemi në kishë”

Një nga dasmat më të komentuara të kësaj vere është ajo e dy personazheve të njohura të showbiz-it, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj. E...

Ky shkrim i Besit për nënën e tij do t’ju bëjë...

Bes Kallakun e kemi parë shpeshherë të postojë foto apo video me anëtarë të familjes së tij duke na treguar se ai e nis...