Home Tags Biznesmeni

Tag: biznesmeni

Shokuese, biznesmeni varroset për së gjalli, telefonon vëllanë për ndihmë!

Një biznesmen rus, i cili u varros për së gjalli në një varrezë në Moskë, telefonoi të vëllain duke iu lutur që të paguante...

800 euro për të punuar në Suedi, zbulohet mashtrimi që “biznesmeni”...

“Fiks Fare” denoncoi mbrëmjen e së premtes mashtrimin që iu bëhet shqiptarëve për të emigruar për në Suedi. Një “biznesmen” ka publikuar në gazetën...

Shpërthimi i mjetit tek Kopshti Botanik, Pronari rrëfehet në Polici… Ja...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e të enjtes, ku një shpërthim ka tronditur zonën e Kopshtit Botanik. Sipas burimeve të 360grade.al mësohet...

Kërcënuan biznesmenin se do i vrasin djalin, arrestohen dy gjobëvënësit

Dy persona u arrestuan për gjobë vënie. Ata kishin kërcënuar një biznesmen se do t’i vrisnin djalin nëse nuk do t’u jepte 25 mijë...

Përfundon në Gjykatë sherri mes bashkëshortes dhe të dashurës së biznesmenit!

Një grua rreth të pesëdhjetave ka marrë vesh se bashkëshorti i saj biznesmen kishte krijuar lidhje intime me një tjetër grua, punonjëse në kompaninë...

Olta Gixhari e pezmatuar pergenjeshtron lidhjen me biznesmen

Nga Olta Gixhari Sot me 24/9/2016 mora vesh nga portalet dhe mediat on line qe dikush, nje biznesmen i madh, eshte i marrosur pas meje....