Home Tags Blendi Fevziu

Tag: Blendi Fevziu

Mesazhi i prokurorit Martini në emisionin Opinion: Gazetarja e pasaktë

Prokurori Anton Martini ka reaguar menjëherë pas deklaratës së bërë nga gazetarja e kronikës Anduena Llabani, në lidhje me ankesat në tre ambasadat kryesore...

Mjeku i njohur publikon liste pagesat e mjekeve dhe i krahason...

Mbi pagesat e mjekëve, Nga Dritan Vasili* Në komisionin e kostifikimit të Procedurës së Implantit Koklear pagesa e kirurgut u përllogarit kështu: Rroga mujore: 72000 lek Pagesa...

PD materiale të tjera që implikojnë struktura politike në lidhje me...

Deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri, mbrëmjen e sotme, ka preferuar t’i “bishtojë” pyetjes, nëse opozita ka në dorë materiale që implikojnë struktura politike...

Habit Baton Haxhiu: Ju e dashuroni të gjithë Ramën, por …

Një javë më parë, kryeministri Edi Rama në një mënyrë të pa precedent sulmoi dhe ofendoi gazetarët dhe median në përgjithësi, por pavarësisht këtij...

Pse gënjente Edi Rama?

Nga Manjola Bregasi Në fillim ishte opozita. Por askush nuk ia vuri veshin e madje i cilësuan akuza politike. Më pas mediat e huaja. Por...

Kush po i sjell përgjimet? Nga Blendi Fevziu

Kanë mjaftuar disa materiale të publikuara në dhjetë ditët e fundit për të hapur një kuti të zezë të politikës shqiptare dhe padyshim vesin...

Gazetari lëshon ‘bombën’: Pranga për katër VIP-a, qelitë janë bërë gati

Dosja e përgjimeve për Habilajt dhe dy shqiptarët e tjerë në brendësi të saj përmban informacione që impliklojnë edhe politikanë të tjerë. Të paktën...

Gazetari zbulon çfarë ndodhi në takimin Rama-Tahiri pas skandalit

Një takim i zhvilluar orët e mbrëmjes mes kryeministrit Rama dhe ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, ku kanë shkëmbyer debate me tone të forta....

A e kanë rrahur Blendi Fevziun, me urdhër të Fahri Balliut?

Lexo.al ka publikuar fakte të reja lidhur me dhunën e ushtruar më shumë se dy dekada më parë ndaj gazetarit Blendi Fevziu, duke hedhur...

Trondit gazetari Blendi Fevziu: Fatmir Xhafa një zhgënjim, Rama varësi nga…

Trondit Fevziu:Fatmir Xhafa një zhgënjim, Rama varësi nga... Çim Peka: Edhe e shkuara e Fatmir Xhafaj nuk mund të krahasohet me të Gramoz Ruçit Blendi Fevziu:...