Home Tags Blendi Fevziu

Tag: Blendi Fevziu

A e kanë rrahur Blendi Fevziun, me urdhër të Fahri Balliut?

Lexo.al ka publikuar fakte të reja lidhur me dhunën e ushtruar më shumë se dy dekada më parë ndaj gazetarit Blendi Fevziu, duke hedhur...

Trondit gazetari Blendi Fevziu: Fatmir Xhafa një zhgënjim, Rama varësi nga…

Trondit Fevziu:Fatmir Xhafa një zhgënjim, Rama varësi nga... Çim Peka: Edhe e shkuara e Fatmir Xhafaj nuk mund të krahasohet me të Gramoz Ruçit Blendi Fevziu:...

Il doppio standard dell’Albania

Di Blendi Fevziu Qualche giorno fa, durante la tarda serata, alcuni portali stavano ancora lavorando sulle notizie quando le truppe di Polizia anti-terrorismo hanno portato...

Çfarë nuk di Ambasadori Lu! Nga Blendi Fevziu

Ambasadori i SHBA në Tiranë ka folur sot sërish direkt dhe ashpër për një problem që po mban pezull vëmendjen publike për më shumë...

Elvis Naçi – Blendi Fevziut: Se i shikon këtu në “Opinion”...

I ftuar në emisionin “Opinion” Imami Elvis Naçi është shprehur se deklaratat e tij, të cilat kanë bërë xhiron e rrjetit kohët e fundit,...

Trondit gazetarja Lala: Në katër ngjarjet e ndodhura në Elbasan, kamerat...

Në të katër ngjarjet e rënda kriminale që kanë ndodhur në qytetin e Elbasanit, të gjitha kamerat e sigurisë, si ato në varësi të...

Cilat qenë mesazhet e Sali Berishës? Nga Blendi Fevziu

Sali Berisha ka folur dje për herë të parë direkt që nga koha kur debati i brendshëm ka mbërthyer partinë më të madhe të...

Fevziu -Pekës: Pse nuk e di Berisha që Rama nuk ka...

Në fillim të emisionit Opinion, dje, Blendi Fevziu ka lëshuar një batutë në adresë të kryeministrit shqiptar, Edi Rama pikërisht përgjatë momentit kur pyeti...

Nano: Politika e sotme një biznes pa pasion

Ish-kryeministri Fatos Nano ka rrëfyer në një bisedë me gazetarin Blendi Fevziu ndjeshmëritë e një politikani, i cili pas një kohe të gjatë në...

Fevziu nxjerr intervistën me Berishën që nuk u transmetua kurrë

Me rastin e 20-vjetorit të “Opinion” është transmetuar për herë të parë një intervistë me Sali Berishën e regjistruar 9 vite më parë dhe...