Home Tags Buxheti 2018

Tag: buxheti 2018

Ja Amendamentet e PD per Buxhetin 2018

Amendament për ndryshimin e shkallës së Tatim Fitimit në 9% (Edmond Spaho) Raportet ndërkombëtare tregojnë se Shqipëria ka taksa të larta. Barra fiskale në Shqipëri...

Habit Basha: Nesër akti i fundit mafioz i Ramës, ja si...

Të enjten Kuvendi i Shqipërisë do të diskutojë nen për nen pr/buxhetin e vitit 2018. Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha tha se ky...

Basha: Ndalojmë buxhetin e parave të pista, amendamente në parlament

Lulzim Basha në përfundim të mbledhjes së grupit të PD bëri të ditur axhendën për nesër në parlament. “Nesër Edi Rama ka ndërmend të fusë...

Buxheti 2018, Kuvendi 90 milionë lekë për blerje makinash, bar-restorant dhe...

Komisioni i Ekonomisë dhe Financave ka miratuar dje propozimet e bëra nga komisionet e tjera parlamentare gjatë diskutimeve të zërave të parashikuara në projektligjin...

LSI del kundër pr/buxhetit 2018, kërkon buxhet më të madh për...

Lëvizja Socialiste për Integrim ka kërkuar një buxhet më të madh për sektorin e bujqësisë. Gjatë një takimi me ekspertët, LSI bëri të ditur...