Home Tags Cim Peka

Tag: Cim Peka

Zheji i tregon “Axhendën” e tij fshehtë Çimit dhe Galdinit…

Analisti Artur Zheji shkruan se te syri.net eshte shfaqur një postim i Galdinit ku flitet për një “axhendë” të fëlliqur te Zhejit dhe se...

Bilanci i eksport-importeve të Shqipërisë së Edi Ramës: Drogë dhe opozitë;...

Nga Çim Peka Nëse ju bën një bilanc “importeve” të Shqipërisë për atë që duhej të ishte zemreku i zhvillimit të një ekonomie primitive si...

Hajni i “Washingtonit” që po bën hero një marksist – Nga...

Hashim o hajn i ndërmjetëm, po e ktheni në hero një marksist. Hashim Thaçi është i zgjuar, e paska kuptuar çfarë duan rusët. “Rusët...

Trondit gazetari Blendi Fevziu: Fatmir Xhafa një zhgënjim, Rama varësi nga…

Trondit Fevziu:Fatmir Xhafa një zhgënjim, Rama varësi nga... Çim Peka: Edhe e shkuara e Fatmir Xhafaj nuk mund të krahasohet me të Gramoz Ruçit Blendi Fevziu:...

Gazetari letër publike doktor Berishës/E vërtëta për Sokolin dhe Lulin që...

Nga Elvi Fundo Zgjodha një mënyrë publike për t’ju drejtuar një letër me argumenta dhe fakte konkrete, pas një interviste që dhatë dje tek kolegu...

Fevziu -Pekës: Pse nuk e di Berisha që Rama nuk ka...

Në fillim të emisionit Opinion, dje, Blendi Fevziu ka lëshuar një batutë në adresë të kryeministrit shqiptar, Edi Rama pikërisht përgjatë momentit kur pyeti...

Berisha: Pas humbjes së zgjedhjeve më kërkuan rikthimin në krye të...

Ish-kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha, pak minuta më parë, ka deklaruar për emisionin “FAKT” të gazetarit Çim Peka në “Syri.net”, se pas humbjes...

Ajo qe pritej ndodhi, Berisha godet Bashën: Unë s’do e bëja...

Kësaj here lideri historik i PD, Sali Berisha, sulmon ashpër kryetarin aktual, Lulzim Basha sic po pritej shume ankth nga nje pjese e mire...

Rama: Ja pse u bëra trim dhe po futem vetëm në...

Çim Peka: Zoti Rama në perceptimin dhe në fakt në një analizë të ftohtë, Edi Rama gjithmonë ka krijuar një terren të sigurt para...

360grade.al: Pse Çim Peka sulmon Lulëzim Bashën?

Ka ndodhur një gjë e pazakontë 24 orët e fundit. Në një shkrim të vetin gazetari Çim Peka, që njihet për një mbështetës të...