Home Tags Daily Mail

Tag: Daily Mail

70-vjeçarja e pëson keq, pasi porositi vrasës me pagesë për ish-bashkëshortin

Një grua 70-vjeçare ka përfunduar në pranga, pasi u përpoq që të punësonte një vrasës me pagesë për të hequr qafe ish-bashkëshortin e saj. Ajo...

Hëngri mish derri, mjekët habiten me atë që gjejnë në trurin...

Një pacient 46-vjeçar ka habitur edhe mjekët me zbulimin që bënë pas diagnozës së tij. Në trurin e pacientit gjetën më shumë se 30...

Do blinte karamele dhe doli nga dyqani si milioner. Historia e...

Një djalë 21-vjeçar ka fituar 1 million paund në një lotari dhe ka në plan të blejë një Aston Martin si makinën e tij...

Mediat britanike: Fëmijët e pasur të Tiranës dhe jeta e shfrenuar...

Prestigjozia britanike "Daily Mail" ju ka kushtuar një hapësirë të rinjve shqiptarë. Ajo i prezanton ata si fëmijët e pasur të Tiranës duke ju...

ISIS publikon videon e tmerrshme: Kemi sulmuar Ushtrinë e SHBA…

Në një video të tmerrshme propagandistike, ISIS pohon se ka hakuar faqen e Ushtrisë së SHBA dhe Departamentin e Shtetit dhe po dërgon vrasës...

A ndjejmë dhimbje kur vdesim? Flasin ekspertët

Shumë njerëz i druhen vdekjes, kryesisht për shkak të perceptimit që kanë se mund të ndjejnë dhimbje, apo simptoma të tjera të tmerrshme, teksa...

Zbulimi i pabesueshëm i mjekëve, dhimbje kraharori prej 10 vjetësh…

Një 32-vjeçar, i cili vuante nga dhimbje dhe djegie të kraharorit prej gati 10 vjetësh, zbuloi se kishte tumorin më të madh në zemër...

“Hwasong-15”, kjo është monstra e fundit e Kim Jong , raketa...

Testi më i fundit i raketave të Koresë së Veriut ka demonstruar një seri risish teknologjike nga shteti komunist, sipas ekspertëve. Bazuar në fotografitë e...

“Daily Mail”: Si shqiptarët po pushtojnë Britaninë futur në kamionë

Tabloidi britanik “Daily Mail” ka publikuar një shkrim të gjatë se si të rinjtë shqiptarë të dëshpëruar përdorin të gjitha mënyrat për të hyrë...

Publikohen pamjet e vrasjes së personave që terrorizuan Londrën (Video)

Daily Mail ka publikuar një video të momentit të vrasjes së sulmuesve të Londrës, të cilët ditë më parë lanë të vdekur shtatë persona...