Home Tags Dance with me

Tag: Dance with me

Video/ Berisha takon aktorin që e imiton, shpërthen në të qeshura...

Aktori Drilon Hoxha, pjesë e kastit të “Dance With Me” ka zhvilluar një bisedë shumë interesante me ish-kryeministrin Sali Berisha. Prej vitesh ai e ka imituar...

Shpallet fituese në “Dance With Me”, shpërthen Xhensila: Analfabet, të papunë

Një debat në media është hapur për fituesin e “Dance With Me”, ku sipas asaj që shkruajtën këto të fundit fitues janë shpallur Xhensila...

Robert Aliaj tregon marrëdhënien me Aleksandër Lalon:

Ndarja nga jeta në mënyrë të papritur e mjeshtrit Aleksandër Lalo, ishte një lajm i hidhur që preku gjithë opinionin publik. Në nder të...

Plas humori i seksologjisë, Albi Nako: “Epo gjinekolog jemi, se me...

Në puntatën e fundit të ‘Dance with me’ javën që lamë pas, çifti Rovena Stefa dhe Graciano Tagani, ekzekutuan një numër koreografik mjaft sensual...

Robert Aliaj ofendon Alketa Vejsiun!? Je një…

Spektakli “Dance With Me” është karakterizuar gjithmonë nga debatet e ashpra dhe diskutimet me tone të larta. As këtë të hënë nuk shpëtoi dot...

‘Hiqja mikrofonin se i duket si akullore’, ‘çoja gruas tate në...

Gazetarja Fiori Dardha dhe Robert Aliaj kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin në mbrëmjen e sotme të “Dance With Me” në televizionin Klan. Debati nisi për...

Plas keq sherri në “Dance With Me” midis Robert Aliaj dhe...

Një debat i ashpër është zhvilluar mbrëmjen e djeshme në transmetimin live të spektaklit “Dance With Me”, e shkaktar duket se është bërë si...

Video/ Përplasje mes Robertit Aliaj dhe Fiori Dardhës në “Dance With...

Gazetarja Fiori Dardha që në mbrëmjen e parë ka patur një përplasje me njëri nga pjesëtarët e jurisë Robert Aliajn në “Dance With Me”....

Mos e humbni/ Nard Ndoka: Si e mbaja në ajër Gretën,...

Nard Ndoka: Si e mbaja në ajër Gretën, çfarë më tha Jozefina dhe… (një intervistë për të mos u humbur ne Tema.al) Një stinë ndryshe...

Greta Koçi: Nuk e kam imituar kurrë Ramën, por Doktorin e...

Prej më shumë se një dekade Greta Koçin e kemi njohur të gjithë si këngëtare. Megjithatë, kohëve të fundit ajo na ka zbuluar edhe...