Home Tags Dashamir Shehi

Tag: Dashamir Shehi

Albanistan?! Shehi: “Pas 15 vitesh, nuk e mendova se vendi do...

Dashamir Shehi, mbrëmjen e sotme, tha në studion e emisionit “Opinion” se qeveria Rama është tashmë e përlyer në trafikun e drogës. Për të ilustruar...

Dashamir Shehi i versulet Bashës: Përgjegjësia jote të gjesh kush votoi...

Kryetari i LZHK dhe deputeti i listës së PD-së, Dashamir Shehi në mbledhjen e grupit parlamentar ka bërë përgjegjës Lulzim Bashën për skandalin politik...

Milo: Zoti na ruajtë nga Erdogani!

Paskal Milo dhe Dashamir Shehi kanë komentuar në #DritaremeRudinën, në Vizion Plus intervistën më të fundit të presidentit turk Erdogan, i cili uroi që...

Dashamir Shehi: Fushata është kthyer në humor. A ka te drejte?

Kryetari i LZHK, Dashamir Shehi, duke komentuar fushatën elektorale në emisioni “Opinion” tha se, në këtë fushatë politikanët po bëjnë humor. Sipas Shehit, ata përpiqen...

Koalicion PS-PD? Dashamir Shehi: Çfarë na siguroi Basha

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi i ftuar në “Arena” nga Dritan Hila në Ora News, tha se nuk do të ketë një koalicion midis...

Shehi: Jozefina Topallin veproi, si ti zbresësh kalit në mes të...

I ftuar mbrëmjen e së premten në emisionin “Kapital” të gazetarit Aleksandër Furxhi në Vizion Plus, politikani dhe kandidati në listat e PD-së, Dashamir...

Listat e PD, ja ku renditen Shehi, Ndoka e Dule…

360grade.al ka zbuluar të satët do të renditen aleatët e Bashës në listat e PD, për zgjedhjet e 25 qershorit. Burime nga PD bëjnë...

Aleati i Bashës: Marrëveshja zhduk partitë e vogla

Marrëveshja Rama-Basha duket se nuk ka lënë shumë të kënaqur aleatët e vegjël të të dyja partive. Pas ironisë dhe mërzisë nga LSI në...

500 mijë euro për të braktisur Bashën? Shehi: Vlej më shumë...

I pyetur në “Dritare me Rudinën” në Vizion Plus, nëse iu ofruan 500 mijë euro, për tu futur në zgjedhje, kreu i LZHK-së Dashamir...

Zbardhen pasuritë e kryetarëve të partive të vogla

Shqiptarja.com zbardh ekskluzivisht të ardhurat dhe pasuritë e paluajtshme, vetëm përgjatë vitit 2016, të krerëve të partive të vogla. Kryetari i Partisë Demokristiane Nard...