Home Tags Dhe abuzimet

Tag: dhe abuzimet

Shkarkimet te Hipoteka dhe Aluizni, Gjonaj tregon shifrat dhe abuzimet

Ditën e dielë ministria e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka dalë në një konferencë për shtyp duke folur në lidhje me abuzimet në Hipoteka dhe...