Home Tags Dita ime

Tag: Dita ime

Dita ime… Poezi nga Anila Kruti

Dita ime Dita ka duar te bardha. Syte prej qielli dhe zerin e heshtur. Udheton ne gjurmen time. Bie me shkelqim ne krahet e mi. Ngjitet ne lekuren time...