Home Tags Erdogani

Tag: Erdogani

Erdogani, Edi Rama duhet të bëhet synet!

Nga Lis Bukuroca Pasi kryeministri i Shqipërisë tregoi ngjarjen taze dhe më të rëndësishme për mbijetesën e Kosovës, (ku Rexhep Erdogani me plot lezetëri duke...

Bushati: Dorëzimi i turqve Kosovës te Erdogan sjellje prej “vrasesi”

Nga Andi Bushati Ish komandantet e UÇK-së që sot drejtojnë Kosovën, kanë marrë mbi supe me një akt të vetëm, etiketën e vrasësve të paskrupullt,...

Gjykata e Durrësit liron kundërshtarin e Erdoganit

Gjykata e Durresit ka rrezuar kerkesen e prokurorise per caktimin e mases se sigurise “arrest me burg” per shtetasin turk Muhammet Yasir Aydogmus, per...

Gjeopolitika globale shkon drejt ndryshimit te kufijve!

Nga Alfred Cako 'Islamizimi' behet me lejen dhe nxitjen e Shba, pasi do te jete skenari 2 qe do beje harten e re ne Ballkanin...

Siria ku perplasen te gjitha interesat globale

Nga Lis Bukuroca Edhe Arabia Saudite u rreshtua në bombardimin e Shtetit Islamik. Në fillim nuk e shihte me aq neveri, sepse ata ishin stërpikët...