Home Tags Erion Velia

Tag: Erion Velia

Zonja Lubonja ne nevoje: Telefonata e Z. NERANXI, ishte drite ne...

Nga Atjana Lubonja Nuk kam pasur nderin ti shtrëngoj dorën! E kam pare veten ne TV , neper faqet e gazetave! I njoh vlerat e...

Veliaj kërkon rritjen e çmimit të ujit! Por…

Në vitin 2015, borxhi i pambledhur, si rrjedhojë e mosarkëtimit të faturave nga konsumatorët familjarë, privatë, shtetërorë, etj, u rrit me 70%, duke arritur...

Ylli Manjani pershendet Niko Peleshin dhe Erion Veline

Nga Ylli Manjani Dua të përshëndes dy shokë të mirë të kësaj mazhorance, Niko Peleshin dhe Erion Velinë. E falenderoj me shumë sinqeritet Zëvendëskryeministrin sepse në...

Suedia terhiqet nga Olimpiada. Me mire investojmë ne shtëpi popullore. Po...

Suedia tërheq kandidaturën e saj per Olimpiadën botërore te vitit 2022 sepse është menduar te investohet me mire ndaj qytetareve ne veshtiresi. Ne vend...

Dritan Hila per Saimir Tahirin dhe Erion Veline

"Sajmir Tahiri nuk ka pse behet pjese ne shfaqjen e turpshme si dhunohet shoqeria civile nga nje njeri qe eshte ne krye te bashkise...

Miratohet tarifimi i parkingjeve ne kryeqytet.

Këshilli Bashkiak i Tiranës ka miratuar mbrëmjen e së mërkurës ligjin për parkingjet me pagesë. Pas një debati që ka zgjatur për rreth 3...

Nisma #Thurje i shkruan Erion Velias

Erion, Degjuam se ke hartuar nje projektvendim i cili i kthen te gjitha parkingjet ne Tirane me pagese, 100 leke/ora. Keshtu pra e vendose ti...

Konservatoret: Kthim ne identitet te metropolit Shqiptar!

Partia Konservatore e Shqipërisë reagon ndaj kryetarit te Bashkisë Tirane Z.Erion Velia duke u demonstruar kundër Pedonales qe Bashkia e kryeqytetit do te realizoje...