Home Tags Erion Veliaj

Tag: Erion Veliaj

Ja 4 emrat që do zëvendësojnë administratorët e LSI, Veliaj firmos...

Nuk ka vonuar shumë dhe kryebashkiaku Erion Veliaj ka zëvendësuar me socialistë vendet vakante pas lirimit nga detyra të katër administratorëve të LSI në...

Veliaj shkarkon nga detyra katër administratorët e LSI-së

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka liruar nga detyra katër administratorë të Njësive Bashkiake në kryeqytet. Raportohet se është shkarkuar nga detyra drejtuesi...

Qytetarja i shkruan z. Veliaj, Perendise por jo vetevetes…!?

Qytetarja "x" i dërguar redaksisë se Perqasje.com shkrimin e mëposhtëm ku thotë qe i ka shkruar kryetarit te Bashkise Erion Veliaj, por sipas nesh me këtë rast edhe...

Ju tregoj pse sulmohet biznesmeni Nikollaq Neranxi (video)

Nga Marina Zeqiri U rrenqetha teksa rastësisht dëgjoja intervistën e Violeta Gecajt tek Fax News. Nje grua fisnike nga veriu e cila u largua nga...

Bashkia e Tiranës dhunon pronën private të qytetarit!

Ndërsa kryetari i Bashkise së Tiranës z. Erion Veliaj shfaqet parreshtur nëpër televizione teksa i bie kryq e tërthore kryeqytetit duke përuruar rrugë, kopshte,...

Skandali/ Joleza e “gjeneratës” u pagua 2 vjet pa shkuar në...

Ish -kryetarja e FRESSH, Joleza Koka, ka përfunduar sërish në qendër të vëmendjes së opinionit publik, por kësaj here jo për gafat në fjalimet...

Politikani që zgjodhi Veliaj për të inaguruar Unazën e Madhe në...

Bashkia e Tiranës hapi sot për automjetet segmentin e Unazës së Madhe që lidh zonën e “Pallatit me Shigjeta” me Farkën, duke zgjidhur problemin...

Berisha: Ja si po i dënon Veliaj biznesmenët në Tiranë

Nga Sali Berishës Banditizëm i paskrupullt i Lal Plehut! Dënon bizneset e mëdha dhe hotele duke penguar me kangjella hyrjen në to. Lexoni mesazhi e qytetarit dixhital!...

Veliaj: Ne të politikës duhet të kemi turp kur shohim muslimanë...

Nga Qendra Sinodike të Kishës Ortodokse, Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka uruar sot të gjithë besimtarët e krishterë për festën e Pashkëve dhe...

Nikoll lesi njeh Veliaj, Fugen, Ramen meten…Po dikush qe nuk i...

Nga Ilir Blloshmi Nikoll Lesin e arrestojnë në 2017, ai vazhdon e thote se është arrestuar në 97 e nuk ka frikë. Po për një...