Home Tags Familja

Tag: Familja

Shkenca ka gjetur prova: Ja pse njerëzit bien në dashuri

Rënia në dashuri është një nga misteret më të mëdha të jetës, por tashmë shkencëtarët besojnë se kjo ndjenjë e çuditshme mund të jetë...

Rrëfimi tronditës i 29-vjeçares: Burri më rrihte dhe shtatzënë, familja e...

Një 29-vjeçare, nënë e tre fëmijëve theu sot heshtjen duke treguar dhunën që ish-bashkëshorti ushtronte ndaj saj prej vitesh. Në një rrëfim për ‘Njerëz në...

“Zbret në Rinas dhe zhduket”, 25-vjeçarja 1 muaj e humbur

Një vajzë 25-vjeçare rezulton e humbur prej më shumë se një muaji dhe familjarët nuk dinë ende asgjë për vendndodhjen e saj, duke dyshuar...

Shpërthen Kristo: “Spurdhjakë, vrasës dhe prapanica silikoni në mediat tona”

Moderatori dhe opinionisti Erion Kristo ka shpërthyer në një valë akuzash ndaj shoqërisë sonë dhe medias, që promovon vlerat e gabuara, duke u dhënë...

Ja varferia qe ka konturet e nje familje…!

Nga Meli CERRI AGO Rrugës që të çon për në fshat diku ne periferi te qytetit Lushnje, tek binte ne sy nje shtepi e vjeteruar,...

Politikanë: mos prekni familjen, bëni reformën në drejtësi!

Ne, qytetarët e Republikës së Shqipërisë, ju bëjmë thirrje institucioneve të përfshira në diskutimet për “Reformën në Drejtësi”, partive politike, ju deputetëve të Kuvendit...

Familja…

Nga Artur Nura Ecim në jetë, nuk është rrugë me asfalt, të gjithë mbeten larg, ti më je pranë. Fëmijët aurelojnë jetën tonë, mbretëri e saj familja, ti je, mbetesh fjongo...