Home Tags Fatmir xhafa

Tag: fatmir xhafa

VIDEO/ Plas sherri, Rama përplaset me Xhafajn: Kujdes me mua se...

Edi Rama shquhet për mënyrën edhe të dhunshme të komunikimit me vartësit. Por ministri Fatmir Xhafaj nuk është ministër dosido; ai ka karrierë, integritet...

Flet për herë të parë ministri Xhafaj per arratisjen e tre...

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, ka folur ditën e sotme për arratisjen e tre ish-drejtuesve të lartë të Policisë se Shtetit, pasi akuzohen nga...

Ministria e Brendshme: Nuk po i gjejmë oficerët që kërkon prokuroria

Ministria e Bredshme ka dhënë informacion zyrtar për urdhë-ndalimet e lëshuara nga prokuroria për 3 ish – zyrtarët e policisë së Vlorës.”Megjithë kontrollet e...

Xhafaj paralajmëron goditjen ndaj 4 grupeve kriminale në vend

Lufta kundër krimit të organizuar do të jetë një nga prioritetet kryesore të Ministrisë së Brendshme dhe policisë së shtetit për vitin 2018. Ministri Fatmir...

Ç’pritet të ndodhë me Prokurorin e Përgjithshëm!

Në kulmin e debateve për cështjen Tahiri dhe zhvillimet e ditëve të fundit që janë pasuar me heshtjen e ish – Ministrit dhe të...

Minniti incontra tutti a Tirana, o quasi . . .

Di Carlo Alberto Rossi La missione era difficile, per non dire imbarazzante: andare in Albania, ospite di un governo che ha deposto da pochi mesi...

Përse vjen ministri i brendshëm Italian Minniti? Përgjimet…

Burime të 360grade.al, njoftojnë se Marco Minniti, ministër i Brendshëm i Republikës Italiane, viziton Shqipërinë ditën e enjte që vjen. Vizita e ministrit Italian,...

Ministri pret fijet e ish-ministrit

Fatmir Xhafa është ministër i brendshëm. Qëkur filloi ministër nxori gersherët pikërisht mbi drejtorët dhe njerëzit e ish-ministrit të brendshëm Saimir Tahiri. Fatmir Xhafa...

Trondit gazetari Blendi Fevziu: Fatmir Xhafa një zhgënjim, Rama varësi nga…

Trondit Fevziu:Fatmir Xhafa një zhgënjim, Rama varësi nga... Çim Peka: Edhe e shkuara e Fatmir Xhafaj nuk mund të krahasohet me të Gramoz Ruçit Blendi Fevziu:...

Berisha: Vëllai i Fatmir Xhafajt ruante dje me armë mikun e...

Nga Sali Berisha Noriega Vlorën jua ka besuar narkobandave! Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital për famozin Gon Xhafa & kompani. Sb “Pershendetje doktor! die ne vlore pasi...