Home Tags Fatmir xhafa

Tag: fatmir xhafa

Trondit gazetari Blendi Fevziu: Fatmir Xhafa një zhgënjim, Rama varësi nga…

Trondit Fevziu:Fatmir Xhafa një zhgënjim, Rama varësi nga... Çim Peka: Edhe e shkuara e Fatmir Xhafaj nuk mund të krahasohet me të Gramoz Ruçit Blendi Fevziu:...

Berisha: Vëllai i Fatmir Xhafajt ruante dje me armë mikun e...

Nga Sali Berisha Noriega Vlorën jua ka besuar narkobandave! Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital për famozin Gon Xhafa & kompani. Sb “Pershendetje doktor! die ne vlore pasi...

Donald Lu me fjalim te fortë për Shullazin, Lul Berishën dhe...

Duket se kjo qe nuk është hera e parë që ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu përmend emrat e të fortëve, si shembuj të...

Opozita kundër Ruçit, Paloka: Votojmë kundër tij…

Ashtu siç e kishin paralajmëruar edhe më parë, opozita do të zhvillojë një protestë para Kuvendit për zgjedhjen e Gramoz Ruçit në krye të...

Fotot e Gramoz Ruçit dhe Fatmir Xhafës në muret e burgut...

Ish të përndjekur dhe të rinj nga FRPD protestuan sot në Spaç kundër zgjedhjes së Gramoz Ruçit në krye të Kuvendit të Shqipërisë. Në shenje...

Mos shkoni në Kuvend! Kërkesa e aleatëve antikomunistë të Partisë Demokratike.

Aleatët antikomunistë të Partisë Demokratike i kanë bërë thirrje Lulzim Bashës të mos çojë në Kuvend deputetët demokratë. Nëse ata do të jenë në...

Bllokim të seancës së 9 shtatorit për të ndalur Ruçin dhe...

raportohet qe seanca parlamentari e 9 shtatorit nuk do të jetë e qetë. Në këtë seancë pritet të votohet qeveria e re dhe, Partia...

Basha: Si po triumfon krimi në politikë nëpërmjet promovimit të Ruçit...

Nga Lulzim Basha Nën trysninë ndërkombëtare dhe përpara rrezikut të ndalimit të lëvizjes së lirë dhe integrimit për shkak të krimit të organizuar dhe drogës,...

Salianji përplaset me Majkon: Na mallëngjeve, të kishim një shami

Sekretari për Aksionin Qytetar në PD, Ervin Salianji është përplasur në studion e emisionin Top Show të Sokol Ballës me ish-ministrin Fatmir Xhafaj dhe...

Marrëveshja Rama – Basha, ikën edhe Fatmir Xhafaj nga Ministër i...

As dy muaj nuk ka zgjatur mandati i Fatmir Xhafajt si Ministër i Brendshëm dhe nuk beri pak levizje ne radhet e policise. Ai...