Home Tags Fatos Nano

Tag: Fatos Nano

Video/ Mirësevini në fshatin pa drita ky kryeministër dinë akoma Fatos...

Kur dritat mungojnë prej 15 vjetësh ndodh që në një fshat, banorët të harrojnë kush ka qenë presidenti apo kryeministri i fundit që kanë...

Kush thotë që në Shqipëri s’janë kapur peshq të mëdhenj, ia...

Nga Altin Bamllari Kush thotë që në Shqipëri s’janë kapur peshq të mëdhenj, ia fut pordhës kot. Dy kryeministra madje, Fatos Nano dhe Vilson Ahmeti....

Ndeshja me Italinë, Nano dhe Rama takohen në Shkodër

Kryeministri Edi Rama dhe ish-kryeministri Fatos Nano sot ndodhen së bashku në “Teatrin Migjeni” në qytetin e Shkodrës e pikerisht disa orë para se...

Fatos Nano reagon me nënshtrim, pas zgjedhjes së Gramoz Ruçit

Ish-lideri historik i Partisë Socialiste Fatos Nano, ka publikuar një mesazh në profilin e tij në facebook, pas zgjedhjes së Gramoz Ruçit, si kryetar...

Nano: Politika e sotme një biznes pa pasion

Ish-kryeministri Fatos Nano ka rrëfyer në një bisedë me gazetarin Blendi Fevziu ndjeshmëritë e një politikani, i cili pas një kohe të gjatë në...

Fatos Nano: Shumë nga ata që u kam dhënë pushtet, mosmirënjohës…

Fatos Nano është rishfaqur sërish dhe ka lëshuar një shigjetë të vërtetë për të gjithë ata persona të cilët në një mënyrë apo në...

Rikthehet Fatos Nano për një rrëfim…

Ish kryeministri Fatos Nano do të rikthehet sërish në ekran. Mesohet qe ish kreu i PS do të jetë i ftuar në “Opinion” dhe,...

Rama flet për marrëdhëniet me Fatos Nanon

Teksa foli për të ardhmen e Partisë Socialiste dhe se kush mund ta trashëgojë atë më vonë, kryeministri Edi Rama, njëherë kreu i selisë...

Rama qe do te jete timonier pa fatorino, flet per timonierin...

Kryeministri Rama ka folur në “Tonight” të Ilva Tares për takimet e tij me Fatos Nanon. Rama tha se bisedat me të janë shumë...

Meta për Bashën: Demokratët nuk duan një lider vetëm me stomak

Ilir Meta thumboi Lulzim Bashën duke thënë se demokratët nuk duan një lider vetëm me stomak. Duke folur nga mitingu i LSI-së në Tiranë,...