Home Tags Fax News

Tag: Fax News

Fax News: pamjet ekskluzive të arrestimit në shtrat të kuksianëve. A...

Në orën 16:30, Fax News do të publikojë pamjet ekskluzive të arrestimit në shtëpi të Xhevahir dhe Latif Herenit, dy kuksianëve të cilët protestuan...

Italianët në Shqipëri? Gazetarja: Ata nuk paguhen 200 euro, të shohim...

A është kthyer vërtet Shqipëria në Amerikë për italianët? Kjo ka qenë tema e diskutimit në emisionin ‘’Mirëmëngjes Shqipëri” në TVSH. Prej disa kohësh ne...

Ju tregoj pse sulmohet biznesmeni Nikollaq Neranxi (video)

Nga Marina Zeqiri U rrenqetha teksa rastësisht dëgjoja intervistën e Violeta Gecajt tek Fax News. Nje grua fisnike nga veriu e cila u largua nga...