Home Tags Flamur Noka

Tag: Flamur Noka

PD mbledh firma për përjashtimin e Ramës, ja si reagon PS

Pas ofezës që Edi Rama i bëri sot në kuvend Sali Berishës duke e quajtur “Të rrjedhur” demokratët kanë nisur me mbledhjen e firmave...

VIDEO/ Plas sherri mes deputetëve Noka dhe Manja, shikoni cfare i...

Një debat me tone të ashpra mes deputetit të PD-së Flamur Noka dhe deputetit të PS-së Ulsi Manja në emision “Studio e Hapur” në...

Vetingu afron PD me LSI, shqetësimi për emrat e përzgjedhur nga...

Lista me emrat që kaloi Komisioni i Posaçëm Parlamentar për Vetingun është miratuar me 67 kandidatë të përzgjedhur për institucionet e vettingut. Por PD...

Shikoni videon e sherrit, Flamur Noka ngre dorë mbi Erjon Braçen...

Deputeti i PD-së dhe ish-ministri i Brendshëm Flamur Noka ka tentuar të godasë me grushta deputetin socialist Erion Braçe. Është dashur ndërhyrja e deputetëve të...

Flamur Noka përplaset me Drejtorin e Hetimit dhe Krimeve të Rënda:...

Ish Ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Noka, sot Deputet i Partisë Demokratike dhe Kryetar i Komisionit Hetimor për çështjen e Pajisjes së Përgjimit...

Sherr në Komisionin e Sigurisë, ikën Saimir Tahiri (Debati i plotë...

Është shoqëruar me debate të ashpra mbledhja e Komisionit të Sigurisë teksa po raportonte Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, për buxhetin e ministrisë. Ministri ka...

Albina Deda dhe Flamur Noka “sherr” me Jorida Tabakun

Vendimi për përjashtimin e deputetit demokrat Mhill Fufi nga Grupi Parlamentar demokrat u parapri nga një sërë debatesh brenda PD-së. Gjatë seancës plenare është vënë...

Flamur Noka: Policët po ruajnë arat me kanabis me urdhër të...

Deputeti i Partisë Demokratike(PD), Flamur Noka ka shprehur se me urdhër të Ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, policët po ruajnë arat me kanabis. Si...

PD tallet me makinat elektrike të Saimir Tahirit

Ish-ministri i Brendshëm Flamur Noka ka reaguar pas prezantimit nga Saimir Tahiri të automjeteve elektrike në shërbim të policisë së shtetit. Përmes një postimi...

Lufta për Kanabisin, Interesa italiane dhe delire shqiptare!

Nga Carlo Alberto Rossi/Exit.al Prej disa vitesh në Shqipëri po përhapet, cdo vit e më shumë, kultivimi i marjuanës. Që në fillim të viteve 90...