Home Tags Floriana garo

Tag: floriana garo

Ja 8 vajzat e njohura të ekraneve që do të bëhen...

8 Mamat VIP, që së shpejti do të sjellin në jetë fëmijët e tyre të parë, të dytë, apo të tretë… nuk kanë nguruar...

A e dinit që vjehrra e Floriana Garos është politikane e...

Prezantuesja Floriana Garo këtë sezon nuk u shfaq më në ekran, e as nuk jeton më në Shqipëri. Ajo ka nisur një jetë të re...

Konfirmoi largimin nga emisioni, ja ku ka shkuar Floriana Garo

Moderatoja e njohur Florina Garo e emisionit " Jo vetëm modë" para disa ditësh konfirmoi me anë të një postimi në rrjetet sociale largimin...

Spekullim?!Floriana Garo në listat e PD-së për deputete…

Ajo njihet si vajza e motit dhe si një nga figurat më të hijshme të ekranit shqiptar por, sipas disa zerave mediatik, mesa duket...

Largohet nga Klan Floriana Garo dhe, ja kush do t’ia zërë...

Floriana Garo është bërë personazh i dashur i televizionit. Ishit mësuar ta shihnit tek emisioni “Jo vetëm modë” dhe teksa drejtonte parashikimin e motit. Por...