Home Tags Gentian daja

Tag: gentian daja

Berisha: Ja personi i dënuar për prostitucion që ndodhet në krah...

Ish-kryeministri Sali Berisha ditën e hënë ka publikuar një foto të realizuar në Kavajë, ku shfaqet ministri Arben Ahmetaj në praninë e një personi...

Tjetërsimi i pronave në bregdet, mes të arrestuarve vjehrri i kryesocialistit...

Prokuroria e Kavajës urdhëroi arrestimin e disa zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve në Kavajë, të dyshuar se kanë tjetërsuar pronësinë e 36 hektarëve tokë në bregdetin...