Home Tags Gjonaj tregon shifrat

Tag: Gjonaj tregon shifrat

Shkarkimet te Hipoteka dhe Aluizni, Gjonaj tregon shifrat dhe abuzimet

Ditën e dielë ministria e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka dalë në një konferencë për shtyp duke folur në lidhje me abuzimet në Hipoteka dhe...