Home Tags Greta koci

Tag: greta koci

Greta Koçi publikon fotot “hot” si rrallë herë më parë…

Këngëtarja Greta Koçi ka befasuar me zhveshjen e saj. Rallë herë ndodh që këngëtarja të zhvishet kështu dhe gjithmonë ka treguar mjaft maturi dhe në...

”Turpërohet” Greta Koçi, ajo që i bën Linda Morina është e...

Fenomeni Linda Morina tashmë njihet nga të gjithë në Shqipëri, Kosovë ndoshta edhe më gjerë. Në mënyrën e saj ajo ka ditur se si...

Mos e humbni/ Nard Ndoka: Si e mbaja në ajër Gretën,...

Nard Ndoka: Si e mbaja në ajër Gretën, çfarë më tha Jozefina dhe… (një intervistë për të mos u humbur ne Tema.al) Një stinë ndryshe...

Greta Koçi: Nuk e kam imituar kurrë Ramën, por Doktorin e...

Prej më shumë se një dekade Greta Koçin e kemi njohur të gjithë si këngëtare. Megjithatë, kohëve të fundit ajo na ka zbuluar edhe...

Nard Ndoka, ashtu siç nuk e keni imagjinuar kurrë (FOTO)

Nard Ndoka vjen në ekranin e Televizionit Klan, jo si politikan por tashmë si një balerin. Nën koreografinë e Albi Nakos, politikani ka treguar se...