Home Tags I dehur

Tag: i dehur

I dehur qëlloi të atin me shpullë, por ai e dërgoi...

Rigelsi ka qenë për një kohë shumë të gjatë i varur nga alkooli. Kjo ka sjellë probleme jo vetëm në jetën e tij, por...

VIDEO / Taksisti përplas dy makina dhe me policin rrugor

Policia e Tiranës ka arrestuar një shtetas për drejtim mjeti nën ndikimin e alkoolit. Sipas bluve, shtetasi Preng Gjikolaj duke drejtuar mjetin me targa AA904LH...