Home Tags I ndalohet hyrja ne SHBA

Tag: i ndalohet hyrja ne SHBA

I ndalohet hyrja në SHBA, reagon Tom Doshi…

Tom Doshi ka reaguar pas publikimit të lajmit se Departamenti Amerikane i Shteti i ka ndaluar atij dhe familjes së tij hyrjen në SHBA....