Home Tags Instagram

Tag: instagram

Tashme edhe gjyshja e Bes Kallakut hap llogari në Instagram. Me...

Ija, tashme e fmashmja gjyshe e humoristit Bes Kallaku ka hapur llogari në Instagram, duke  mbledhur në vetëm pak orë mbi 16 mijë ndjekës....

Vajza e Dritan Priftit mesazh të ndjerë, 1-muaj pas ndarjes së...

Vajza e vogël e ish-ministrit të ndierë Dritan Prifti, ka shprehur mungesën e babait duke bërë një dedikim për të atin ne rrjetet sociale. Livia ka...

Ja gratë që “ndjek” Edi Rama…

Ai njihet për shijet e veçanta në përzgjedhjet e grave me të cilat bashkëpunon. Edi Rama në fillimet e tij në administratë nisi te...

Së shpejti vjen në Tiranë, por shihni çfarë u shkruan shqiptarëve...

Bebe Rexha do të jetë në Tiranë në 9 Shtator dhe këtë e konfirmon përmes një postimi interesant dhe të pazakontë në faqen e...