Home Tags Kine

Tag: Kine

Kinë, grushte mes “Trump dhe Kim”

Shfaqet paraprakisht në Kinë, si një shaka, takimi historik midis Presidentit të SHBA, Donald Trump dhe udhëheqësit të Koresë së Veriut Kim Jong-un. Dialogu...

Kinë, hetuan fabrikën e Ivanka Trump, arrestohen aktivistët

Një aktivist në mbrojtje të punëtorëve, i cili ishte infiltruar në një fabrikë kineze që prodhon këpucë për markën e Ivanka Trump, u arrestua...

Video/ E pabesueshme, rreh prindërit se nuk i pëlqeu shtëpia që...

Shumica e të rinjve do të ishin shumë mirënjohës nëse prindërit e tyre do i blinin një apartament me paratë e tyre. Por jo për...

Bjorn Osmani, modeli shqiptar qe mori çmim ne Shangai

Bjorn Osmani shqiptari qe jeton prej dy vitesh ne Kine, si  sot 1 jave me pare arriti suksesin e tij me te madh. Ai...