Home Tags Klevis balliu

Tag: klevis balliu

Klevis Balliu për Ilda bejlerin: “Ka thyer disa tabu por…”

Prej kohësh po flitet për lidhje mes Klevis Balliut dhe Ilda Bejlerit. Por të dy I kanë hedhur poshtë këto dyshime. Pasi u fotografuan sëbashku...

VIDEO/ Ilda Bejleri: Problemi mes meje dhe Klevis Balliut…?

Ilda Bejleri, moderatorja e Supersport, ishte e ftuar në Top Show në Top Channel, ku ndër të tjera, foli edhe për lidhjen që përflitet...

Ilda Bejleri në lidhje me deputetin e PD?!

Prej kohësh në portale të ndryshme përflitet një lidhje e moderatores së Digitalb, Ilda Bejleri me deputetin e PD, Klevis Balliu. E pikërisht kjo temë...

Ilda Bejleri në një lidhje me deputetin demokrat?

Prezantuesja e njohur e Supersport. Ilda Bejleri duket se është në një lidhje me deputetin demokrat, Klevis Balliu. Ilda ka mohuar gjithmonë lidhjet me...

Ja premtimi i parë i Klevis Balliut pasi fitoi mandatin

Djali i Fahri Balliut, Klevis Balliu, ka reaguar pas publikimit të rezultatit të votave në qarkun e Korçës, ku ai fitoi mandatin e tij....