Home Tags Koco Kokedhima

Tag: Koco Kokedhima

Kokedhima: Ja sa është “gjoba” tek kryetari i partisë per tu...

Edhe pse shpesh është folur për blerjen e zgjedhjeve apo akoma më shumë “gjobat” që paguajnë kandidatët për deputet apo kryetar bashkie dhe deri...

Eni Vasili nxjerr bllof Kokedhimen. Cilin Koco te besojmë? Ate qe...

Nga Artur Nura Koco Kokedhime ne cilesine e kryetarit te partisë se "Zgjidhja" akuzon kryeministrin Edi Rama si frikacak ndaj zhvillimeve ne Himare! Ai me...

Humb jetën në QSUT, familjarët rrahin mjekët dhe infermieren. Zgjidhja: Edi...

Në person i dërguar dy ditë më parë në QSUT me çarje në aortë të zemrës humbi jetën në reanimacion. Mirëpo, familjarët e viktimës...

“Unë zgjedh deputetin që dua”, që Shqipëria të shpëtonte nga pushteti...

Nga Koço Kokëdhima Partitë shqiptare janë autokratike dhe funksionojnë thjesht si bashkësi parapolitike, pa rregulla, procedura, standarde, demokraci të brendshme dhe debat e vendimmarrje kolegjiale....

Kokëdhima sulmon ashpër Ramën në Asamblenë e PS

Ish –deputeti i PS dhe tani drejtuesi i lëvizjes “ZGJIDHJA”, Koço Kokëdhima, i ka drejtuar një letër të hapur Asamblesë Socialiste që sot zhvillon...

Kokëdhima tregon me emra: Rama shkarkoi këta profesionistë!

Ish-deputeti Koço Kokëdhima ishte sot në Elbasan, ku shpalosi programin e lëvizjes së iniciuar prej tij “Zgjidhja”. Përpara qytetarëve të Elbasanit, Kokëdhima e cilësoi si...

Kokëdhima: Koalicioni PS-LSI nuk i arriti pritshmëritë e duhura

Drejtuesi i Lëvizjes “Zgjidhja” për Reformimin e Partisë Socialiste, Koço Kokëdhima, u shpreh se koalicioni i së majtës së bashkuar nuk e shfrytëzoi mandatin...

Kokëdhima shpall lëvizjen “Zgjidhja”, fton dhe Bashën të bëhet pjesë

Ish-deputeti i PS-së Koço Kokëdhima ka reaguar pas prezantimit nga Basha të nismës për zgjedhjen e deputetëve nga populli përmes propozimeve online. Sipas Kokëdhimës...

Kokëdhima sfidon PS-në: Më tregoni statutin që më përjashtoi dhe rrëzoni...

Ish-deputeti i PS-së, Koço Kokëdhima, ka zbuluar shkresën zyrtare dërguar më 5 janar 2017, ku kërkoi nga kreu i PS-së, Edi Rama dhe sekretarit...

Zheji, Ramës: Natyra dhe pak borë ti grisi brekët

Nga Artur Zheji Dritat dhe energjia elektrike ikën edhe vjen në çdo cep të Shqipërisë. Telefonata dhe emaile të panumërta vijnë në adresën e 360grade.al dhe...