Home Tags Koha me shi

Tag: koha me shi

Nisin rreshjet e shiut, ja kur del dielli sërish

Të hënën priten reshje të dobëta shiu, ndërsa në pjesën verilindore reshjet janë me intensitet më të lartë. Instituti i gjeoshkencave parashikon vranësira fillimin...

Moti/ Sot dhe nesër shi me stuhi dhe rrufe.

Gadishulli i Ballkanit do te ndikohet nga afrimi i masave ajrore te paqendrueshme me origjine Atlantike te cilat do te kushtezojne ne vendin tone...

Parashikimi i motit për sot, mbani çadrat me vete

Orët e para të ditës do të dominohen nga vranësira kalimtare. Gjatë orëve të mesditës do të ketë rritje të vranësirave, duke sjellë dhe...