Home Tags Lëshon bombën

Tag: lëshon bombën

Gazetarja Anduena Llabani: Haki Çako do arrestohet dhe ja pse…

Gazetarja Anduena Llabani, duke folur në 360grade të Artur Zhejit ne Ora News ka lëshuar një deklaratë bombë për ish- drejtorin e Përegjithshëm të...