Home Tags Letra e nje nene te re per femijen autik

Tag: letra e nje nene te re per femijen autik

Trondit pas Tupes, edhe letra e një nëne të re që...

Letër nga Nositi (Gjeniut të heshtur, Spiros) Shumë herë kam menduar të të shkruaj një letër, një letër nga shpirti, me diell dhe më lotë, me...