Home Tags Lida Shosha

Tag: Lida Shosha

Video/Nje tjetër anestezist paralajmëron vetëvrasje dhe askush nuk shqetësohet ne këtë...

Nga Artur Nura Ne emisionin "Versus" ne Report Tv trajtuam ne transmetimin e fundit rastin e vetëvrasjes se anestezistit Tefik Zhurda dhe raportet Mjeke -...

Mjekja e njohur i shkruan anestezistit qe i vdiq pacientja: Mos...

Nga Lida Shosha Qendro, mos ik, Miku im Tefik Pas 25 vitesh pune, nuk e mendoj dot qe je i shtrire ne ate shtrat, me nje...

Mbetjet, Apeli i nje kirurge per kryeministrin Edi Rama

Nga Lida Shosha I nderuar Z Rama, une e dua Shqiperine ,sdi me shume apo me pak se ju, se nuk ka njesi matese kjo...

Lot gëzimi te Elenit qe i shpëtoi vdekjes…

Nga Lida Shosha Sot bëme solidarizim me koleget e QSUT-se dhe na dhane certifikate mirënjohje nga disa institucione me dy kolege te mi, por e...

Marsi, muaji i sensibilizimit kunder Kancerit Kolorektal.

Nga Lida Shosha E ndjej detyrim profesional, shoqeror dhe njerezor te bej fushate dhe ti bashkohem fushates kunder Kancerit Kolorektal Eshte vetem, 38 vjec, u paraqit...