Home Tags Lista e deputeteve PD

Tag: lista e deputeteve PD

25 emrat që Basha la jashtë kandidimit në zgjedhjet e 25...

Shumë nga drejtuesit aktualë të Partisë Demokratike kanë mbetur jashtë listës së kandidatëve për deputetë në zgjedhjet e 25 qershorit. Lexoni më poshtë listën...

Spekullim?!Floriana Garo në listat e PD-së për deputete…

Ajo njihet si vajza e motit dhe si një nga figurat më të hijshme të ekranit shqiptar por, sipas disa zerave mediatik, mesa duket...