Home Tags Lista te hapura

Tag: lista te hapura

Basha si Meta: Në zgjedhje me lista të hapura, votim dhe...

Partitë opozitare me në krye PD-në kanë dalë sot me një qëndrim të përbashkët sa i përket zgjedhjeve të ardhshme parlamentare. Ne fakt, duke folur...