Home Tags Mesazhi i Berishës për Xhafën

Tag: Mesazhi i Berishës për Xhafën

Mesazhi i Berishës për Xhafën: Rama nuk po mbron Gonin dhe...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për qëndrimet e kryeministrit Edi Rama, i cili sot deklaroi se ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj nuk ka asnjë...