Home Tags Ministria greke e Flotës dhe Politikës Detare

Tag: Ministria greke e Flotës dhe Politikës Detare

Përplasja e anijeve në Egje, reagon Athina

Ka ardhur edhe reagimi i parë zyrtar nga qeveria greke pas incidentit të anijes turke dhe greke mesnatën e së hënës në ishullin e...