Home Tags Nard Ndoka

Tag: Nard Ndoka

Procedimi penal i deputetëve/ Nga Basha te Kryemadhi, ja sa vite...

Policia e Shtetit ka nisur procedimin penal për të gjithë organizatorët e protestës së të enjtes ku për rreth tri orë u bllokuan katër...

E proceduan për protestën, shpërthen deputeti kunder Edi Rames

Nga Nard Ndoka “Edi Rama, ti je një “dhjaks”! Me 2 Prill 1991 kam qenë në shesh, përballë Gramozit, me kurajo dhe guxim, i bindur...

Nard Ndoka: Zot na ruaj nga kjo rracë e keqe!

Qeveria braktis dhe shantazhon Bashkitë që drejtohen nga opozita! Shkodra është totalisht e përmbytur nga uji. Reshjet dhe keqmenaxhimi i kaskatës së Drinit kanë krijuar...

Nard Ndoka: Deklarata për arrestimin e peshqve të mëdhenj, ushqim për...

Kreu i demokristianëve, Nard Ndoka, foli rreth protestave tw opozitës të lajmëruara për në datën 27 janar. I ftuar në emisionin “Intervista e Mbrëmjes”, të...

Nard Ndoka, Edi Rames per Saimir Tahirin: Faktin e ke brenda

Nga Nard Ndoka Fakti është brenda! Në kohën e Dullës, një familje oficerësh nga Tepelena jetonte në Shkodër. Burri kap gruan në flagrancë me sekretarin e...

Nard Ndoka: edi ramen po e ndeshkon Zoti

➖ Zoti do vendosë drejtësi në këtë vend! Unë kam besuar shumë kohët e fundit, se kjo qeveri nuk rrëzohet me vota, as me protesta,...

NARD NDOKA NUK I KA ME TAPI DEMOKRISTIANET!

Demokristianet jane rryme politike, filozofi e vertete politike e bazuar mbi funksionimin e demokracise se brendshme, por edhe per te stimuluar, forcuar e kontribuar...

Nard Ndoka u “bashkohet” socialistëve (FOTO)

Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka ka postuar një foto në profilin e tij në rrjetet sociale, nga e enjtja që kaloi në Kuvend,...

Kristina nga Mirdita kërkon rrugë e ujë, por Rama kërkoi tepsi...

Nga Nard Ndoka Rigerta nga “La Sapienza” kërkon politika zhvillimi për fshatin, por Rama do të “rilindë” sheshet e fshatrave duke i shtruar me pllaka! Tjetër...

Mazhorancë e çoroditur – Opozitë qaramane! Nga Nard Ndoka

Partia Demokratike i ka dhënë çdo gjë Partisë Socialiste për reformën zgjedhore: ndryshim sistemi elektoral, ndryshim kushtetute, zgjedhjen e Presidentit, përjashtimin e partive të treta,...