Home Tags Nikolle lesi

Tag: nikolle lesi

Nikollë Lesi: Rama parashikon se ka përsëri zgjedhje këtë Qershor…

Kryetari i PS dhe kryeministri, Edi Rama, ka bërë një deklaratë suprizuese në mbledhjen e grupit të Partisë Socialiste. Duke komentuar zhvillimet politike dhe...

Edi Rama i kërkon Ilir Metës ta largojë ministrin Manjani për...

Nga Koha Jone Ylli Manjani nuk ndalon. Ai si përherë, origjinal në deklarata e qëndrime, krejt ndryshe nga pjesa tjetër e qeverisë flet hapur. Ministri...

Nikollë Lesi: Disa socialistë të rëndësishëm e quajnë “mocal” qeverinë Rama

Por veç kësaj, Rama po tregon se nuk është i gatshëm të ndaj pushtet me të tjerët, përveçse me një grup të vogël në...